“Динамо” К зробило мінімальний заділ в першій грі КЛЧ з “Штурмом”

03 августа 2022

Перший матч 3-ї кваліфікації Ліги чемпіонів в якому київське “Динамо” приймало в польській Лодзі австрійський “Штурм” вийшов зовсім не видовищним.

Перед самим початком гри травмувався вже внесений в стартовий протокол Віктор Циганков.

Перші 20 хвилин матчу запам'ятались двома можливостями відкрити рахунок у даньського форварда гостей Хойлунда. Однак він їх не використав. Спершу його удар заблокував Бущан, а в другому з кількох метрів до воріт “біло-синіх” 19-річний форвард вдарив вище воріт.

Не забиваєш ти, забивають тобі. Старе правило спрацювало сповна на 29-й хвилині, коли влучним пострілом відзначився Караваєв.

Після цього 100% моментів для взяття воріт жодна з команд до кінця матчу та і не створила.

Обидва суперники напрочуд легко втрачали контроль над м'ячем, чим дуже допомагали гасити взаємні потуги створи хоч якусь гостроту.

В підсумку 1:0 на користь киян. Результат який надає надію у матчі-відповіді 9 серпня не тільки “Динамо” на підсумковий успіх, але і їхнім суперникам.

Ця вікторія дозволила "біло-синім" перервати антирекорд в єврокубкових матчах без перемог на своєму полі. Впродовж цієї серії команда під керівництвом Луческу з шести ігор тричі програла та тричі зіграла внічию.

“Динамо”: Бущан — Кендзьора, Забарний, Попов, Дубінчак (Вівчаренко, 71) — Шапаренко, Сидорчук, Буяльський — Караваєв, Бєсєдін (Ванат, 83), Шепелєв (Гармаш, 71).

“Штурм”: Зібенхандль — Газібегович, Аффенгрубер, Вютріх, Данте (Шнегг, 68) — Станкович — Гірлендер (Любич, 67), Прасс (Демаку, 78) — Хорват — Саркарія, Гейлунн (Ланг, 89).