Битва в Стамбулі вивела “Динамо” до 3-ї кваліфікації ЛЧ!

27 июля 2022

Поєдинок у відповідь у 2-й кваліфікації ЛЧ між “Фенербахче” та кихвським “Динамо”, як і передбачалося, вийшов над емоційним.

Забігаючи вперед дрстатньо сказати, що італійський арбітр Іраті показав гравцям обох клубів 14 жовтих карток!

Матч зібрав на трибунал арени Ulker 45 420 глядачів.

Господарі мали чималу перевагу в першому таймі, однак реалізувати кілька своїх шансів не змогли.
Після перерви стався ключовий момент зустрічі. На 54-й хвилині був вилучений півзахисник “канарок” Юксек.

37377

Ще через три хвилини Буяльський вивів “біло-синіх” вперед.

orig 590545

На 70-й хвилині Бущан відбив пенальті від Валенсії, але на 89-й помилився на виході і угорець Салаї точним ударом головою перевів матч в екстратайм.
В ньому вже домінували динамівці і дотисли вкрай виснаженого суперника на 114-й хвилині завдяки вирішальному голу Караваєва (асист - Вівчаренко) - 2:1!
“Фенербахче”: Алтай (к), Осаї-Самюель, Тіссеран (Лінкольн, 85), Салаї, Кадіоглу, Кахведжі (Мор, 46), Юксек, Вілліан Арао (Новак, 95), Кінг (Креспо, 63), Еннер Валенсія, Россі.
"Динамо": Бущан, Кендзьора (Караваєв, 91), Забарний, Попов, Дубінчак (Вівчаренко, 106), Сидорчук (к) (Андрієвський, 106), Шапаренко, Циганков, Буяльський (Гармаш, 67), Вербич (Ванат, 37), Бесєдін (Шепелєв, 67).
В 3-й кваліфікації суперником киян буде австрійський “Штурм”.