07 апреля 2022

В 1/8 Юнацької ліги УЄФА київське «Динамо» зустрічалось з португальським «Спортингом».

Кілька раз цей поєдинок після агресії росії проти України переносився і ось нарешті відбувся 7 квітня.
Він пройшов під акомпанемент дощу в Бухаресті на стадіоні клубу «Рапід».
Долю зустрічі було вирішено вже в першому таймі. Номінальні гості з Лісабону зусиллями Кабрала (2, 28) повели з перевагою в два м’ячі.
Одразу після перерви з пенальті Бражко (49) один гол відіграв, але цього в підсумку виявилось недостатньо – 1:2.
«Динамо U-19»: Нещерет, Дячук, Боль, Бенедюк, Бражко, Яцик, Царенко (і, 89), Малиш, Блізніченко, Діалло, Волошин (Горбач, 90).
«Спортинг U-19»: Калаі, Ештевеш, Ламба, Г.Фернандеш, Назинью, Ессугу, М.Фернандеш (Кіку Фелікс, 89), Вейга, Меніну (Діаш, 64), Кабрал (Травассуш, 82), Рібейру (Шерміті, 63).
Кияни вибули з розіграшу а іх суперники в чвертьфіналі зустрінуться в локальному дербі з «Бенфікою».