Італія познущалась над П.Македонією і здобула фору перед вирішальною грою з Україною

18 ноября 2023

У передостанньому матчі у групі відбору до Євро-2024 збірна Італії вирішувала для себе важливу річ.

В разі перемоги вона здобувала б перед заключним гостьовим поєдинком з Україною перевагу у вигляді можливості зіграти внічию і напряму оформити собі місце в фінальній частині європейського чемпіонату.

В підсумку це їй легко вдалося.

Матч у Римі проти Північної Македонії пройшов в одні ворота.

Господарі домінували і створили безліч загрозливих ситуацій. Ще в першому таймі гравці з команди Лючано Спалетті тричі взяли ворота Дімітрієвскі. Це зробили — Дарміан (17) та Кьєза (41, 45+2). Рахунок міг бути ще більш розгромним, однак Жоржиньо на 40-й хвилині спіжонив і в 3-й раз підряд невдало виконав вирок арбатра в матчах за італійську збірну.

Після перерви два м'ячі якимось дивом залетіли в ворота господарів (Атанасов, 52, 74), однак потім знову ті взяли себе в руки і забили ще двічі (Распадорі, 81, Ель-Шараві, 90+3) — 5:2.

Італія (1-4-3-3): Доннарумма — Дарміан, Гатті, Ачербі, Дімарко — Барелла, Жоржиньйо (Крістанте, 62), Бонавентура (Фраттезі, 62) — Берарді (Ель Шаараві, 76), Распадорі, К’єза (Дзаніоло, 61).

Північна Македонія (1-4-2-3-1): Дімітрієвські — Манєв (Ашковські, 46), Серафімов, Мусліу, Дімоські — Елезі (Алімі, 63), Адемі (Атанасов, 46) — Аліоські, Барді, Ельмас (Чурлінов, 72) — Міовські (Рістовські, 46).

Вирішальний матч за прямий вихід з групи С Україна — Італія стартує в німецькому Леверкузені після свистка головного арбітра Хусуса Хіля Мансано (Іспанія) 20 листопада о 21:45 за київським часом.