Україна в гострому двобої знову здолала П.Македонію!

14 октября 2023

14 жовтня в Празі на “Етна Арені” збірна України (*24) приймала в кваліфікаціїї до Євро-2024 Північну Македонію (*66).

Половина з польових гравців в нашій команді представляли донецький “Шахтар”, а от із київського “Динамо” не було жодного футболіста.
Гра майже всі 90 хвилин пройшла в обопільних атаках. Обидві команди, як і в першому протистоянні (тоді перемогли українці — 3:2) створили безліч гострих моментів. Але у футболі перемагає той, хто їх використовує.
Двічі це вдалось “жовто-синім”.
В першому таймі м'яч післі удару Судакова (30), сильно зрекошетував від Серафімова і залетів в ворота гостей.
Після перерви могли подвоїти перевагу України двічі Мудрик, Матвієнко і Яремчук, однак блискуче діяв голкіпер північномакедонців Дімітрієвскі.
Але вдача втікла від нього на останній хвилині, коли Караваєв (90+5), побачивши необачний вихід воротаря далеко від воріт влучно поцілив у порожні ворота — 2:0!

Ця звитяга стала для нашої збірною п'ятою поспіль над Північною Македонією.

Також рекордні 5 разів поспіль "синьо-жовті" перемагали Естонію та Люксембург.
Україна: Трубін — Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко — Зінченко (Сидорчук, 76), Судаков (Сваток, 87), Степаненко — Зубков (Маліновський, 67), Довбик (Яремчук, 75), Мудрик (Караваєв, 87).

Північна Македонія: Дімітрієвські — Манєв (Чурлінов, 46), Серафімов, Мусліу — Ашковські (Дімоські, 46), Елезі (Дорієв, 74), Атанасов (Адемі, 62), Барді, Аліоські — Ельмас, Міовські (Трайковські, 83).
Україна набрала 10 очок і продовжує боротьбу за вихід з групи С. Головний конкурент команди Реброва у боротьбі за 2-ге прохідне місце Італія (*9) тим часом на своєму полі в Барі розгромила Мальту - 4:0 (Бонавентура, 22, Берарді, 45+1, 63, Фратезі, 90+3).
17 жовтня Україна в гостях зіграє проти Мальти (*171).