Збірна України (U-21) знову перемогла на шляху до молодіжного Євро-2025!

13 октября 2023

Молодіжна збірна України і в другому своєму кваліфікаційному поєдинку здобула звитягу!

На цей раз в гостях над Люксембургом — 3:0 (Краснопір, 45, В'юнник, 69, Квасниця, 90+4).
В другому таймі спрацювали заміни. В'юнник і Квасниця свою появу на полі відзначили голами.
Після матчу іспанський тренер української молодіжки Унаї Мельгоса поділився своїми враженнями від гри:
- Я спокійний, бо ми виконали гарну роботу у ці дні. Не можна сказати, що гравці гарно не відпрацювали. Щасливий – це дуже гучне слово, але я спокійний.
Гадаю, здебільшого ми діяли досить спокійно. У нас були моменти, щоб забити, і їх було більше, ніж у попередній грі проти Північної Ірландії. Можливо, лише в останній третині поля ми не були успішними, але зрештою, продовжуючи робити одне й те ж, ми забили. Раді за Ігора [Краснопіра].
Провели заміни у другому таймі, бо потребували їх. Деякі гравці виконали неймовірну роботу у пресингу у першій половині зустрічі, і це те, про що ми думали. Не чекали, а намагалися йти вперед. А коли йдеш уперед, то є чимало простору, який потрібно перекрити. Вони [гравці] втомилися від цього, і ми не можемо усі 90 хвилин так грати. Потрібно це компенсувати, і тому намагалися ввести в гру нових, свіжих футболістів. Можливо, матч відновився у другому таймі трохи не так, як хотілося, і нам потрібно було взяти це під контроль. Але у момент, коли вони [Люксембург] почали діяти трохи краще, ми забили, і це для нас стало ковтком свіжого повітря.
Перемога – це завжди добре. Не знаю, як це відобразиться на думках гравців. Іноді ти програєш і отримуєш додаткову мотивацію, а іноді перемагаєш і кажеш собі, добре, я найкращий. Нам потрібно з цим впоратися, як вигравати та програвати».
Проти Англії нам потрібно буде показати свої найкращі якості. Спробуємо це зробити. Агресивна гра проти Люксембургу у другому таймі перед Англією? Перш за все, нам потрібно було перемогти у цьому матчі, а він не був «закритий». Ми «закрили» матч, забивши третій м'яч на останній хвилині. А щодо інтенсивності – прибули сюди з 24 гравцями. Можемо проводити ротацію, і всім футболістам потрібно показувати свої найкращі якості. Водночас, у нас три дні. Знаю, що це важко, що у нас довгі подорожі. Розуміємо цю ситуацію, бо не хочемо, щоб хтось травмувався. Але зараз, маючи у складі 20-річних футболістів, вони все ще молоді та свіжі. Тому вони мають показувати 100% до кінця всього матчу, будь-якого матчу.
Люксембург (U-21): Латік, Торреш, Агостінеллі, Гонсалвеш, Сіннер, Бербері (Лохей, 74), Серкейра (к) (Де Олівейра, 70), Клісуріца (Ікене, 46), Ірігоєн, Коррея (Ельшан, 60), Жонатанс (Турпінг, 70)
Україна (U-21): Нещерет, Роман, Салюк, Батагов, Смоляков, Очеретько (Ярмолюк, 43), Бражко (к), Рубчинський (Кучерявий, 67), Брагару (Квасниця, 67), Краснопір (В’юнник, 67), Волошин (Гунічев, 85)
Збірна України U-21 після двох зіграних матчів набрала 6 очок і йде другою після Англії в якої краще різниця голів.
В наступному матчі 16 жовтня наші хлопці якраз і зіграють у якості господарів проти чинних чемпіонів Європи англійців.