Україна погіршила шанси на вихід до Євро. Що в грі з Італією пішло не так

13 сентября 2023

Україна (^24) в надважливому кваліфікаційному поєдинку Євро-2024 зустрічалась в Мілані з Італією (*8).

Гостьовий матч з головним конкурентом за 2-е місце в групі С пройшов за явної ігрової переваги суперника (перевага за ударами по воротах 22-7). Команда Спалетті досить невимушено комбінувала і постійно створювала загрози воротам гостей.

Фактично “скуадра вдзурра” могла здобути звитягу з великим рахунком, однак обмежилась лише мінімальною перемогою — 2:1 (на фото, Фраттезі, 12, 28 - Ярмоленко, 41).

Це відмітив в своєму післяматчевому коментарі і головний тренер італійців Лучано Спалетті:

- Нам необхідно покращувати реалізацію та забивати третій-четвертий м'ячі, коли є така можливість.

Загалом ми маємо бути задоволені, бо далеко не завжди вдається за всю гру не допустити жодного прострілу з боку суперника. Ми дозволили йому створити два моменти у першому таймі та пропустили дві контратаки у другому. Причепитися до цього не можна – команда добре провела гру. На останніх хвилинах суперники залишали в атаці відразу кількох гравців, оскільки великої різниці, з яким рахунком програти, для них не було.
У свою чергу керманич України Сергій Ребров вказав за рахунок чого суперник мав перевагу над “жовто-синіми”:

- Італійці не здивували. Вони з першої хвилини намагалися грати дуже інтенсивно. Ми часом не встигали за таким ритмом. Швидкий гол допоміг їм.
Дуже складно грати за два дні на третій. Ми намагалися більше пресингувати суперника, але я бачив, що гравцям дуже складно. Вони віддали величезну кількість сил у грі з Англією.

Ми потрапили до дуже складної групи. Матчі з Італією та Англією були ключовими. Якщо дивитися на турнірне становище, то ми маємо шанси. Ми дуже серйозно готуватимемося до двох наступних матчів. Шанси є навіть тоді, коли їх нема.
Італія (1-4-3-3): Доннарумма — Ді Лоренцо, Скальвіні, Бастоні, Дімарко (Бірагі, 58) — Фраттезі, Локателлі, Барелла (Крістанте, 83) — Дзаніоло (Орсоліні, 72), Распадорі (Ретегі, 72), Дзакканьї (Ньйонто, 58).

Україна (1-4-3-3): Бущан — Конопля, Забарний, Кривцов, Миколенко — Зінченко (Буяльський, 75), Судаков, Степаненко (Сидорчук, 84) — Ярмоленко (Мудрик, 58), Довбик (Яремчук, 58), Циганков (Ванат, 74).

Наразі Україна іІ талія набрали по 7 очок, однак у наших суперників на один матч менше.

Наступні відбірні поєдинки “синьо-жовті” зіграють проти Північної Македонії (Прага, 14 жовтня) і Мальти (17 жовтня). Італійці в ці ж дати спочатку приймуть Мальту, а потім поїдуть до Англії.