Команда Ротаня стала ще на крок ближче до своєї мети!

24 июня 2023

В другому турі молодіжного Євро українці зустрічалися в Бухаресті на стадіоні “Стяуа” з співгосподарями фінальної частини румунами.

Загалом наша команда переважала своїх суперників і взагалі грала набагато краще. Один лише Кащук в першому таймі тричі виходив сам на сам з голкіпером румунів однак жодного разу не забив.
Після перерви господарі ще більше підсіли, а наші ще більше додали в своїх гострих підходах до воріт Тирновану.
В кінці кінців тиск привів до голу у власні ворота на 89-й хвилині Дікана — 0:1.
Під завісу матчу важливу перемогу України зіпсував своїм безглуздим вчинком Ванат, який вдарив на 90+1-й хвилині суперника і був вилучений прямою червоною карткою с поля.
Україна набрала після двох турів 6 очок і майже достроково вирішила питання виходу до чвертьфіналу.
Румунія: Тирновану — Пантя, Раковіцан, Дікан, Цику — Ліксандру (Поп, 82), Скречу (Кимпану, 82) — Ішфан, Мунтяну (Албу, 57), Петріла (Попеску, 57) — Маркович (Бирліджа, 68).

Україна: Трубін — Сич, Батагов, Таловєров, Вівчаренко — Бондаренко (Очеретько, 86), Бражко (Желіхко, 86) — Кащук (В’юнник, 77), Судаков, Криськів (Брагару, 68) — Сікан (Ванат, 68).