Україна гідно боролася за вихід на ЧС-2022, але туди поїде Уельс

05 июня 2022

Збірна України на стадіоні “Кардіфф Сіті” провела проти Уельса фінальний матч плей-офф відбору на ЧС-2022.

Гра всі 90 хвилин проходила з великою теріторіальною перевагою гостей.
Гравці команди Олександра Петракова в дощову погоду намагались пробити валійського воротаря Хенессі дальніми ударами. Але постріли Циганкова, Малиновського та Ярмоленка або йшли мимо, або їх не дуже впевнено парирував голкіпер.
На 34-й хвилині трапився епізод який вирішов долю усього поєдинка. Маліновський сфолив з лівого флангу. Капітан Уельса Бейл пробив до центру карної зони і Ярмоленко головою відправив м'яч до сітки воріт Бущана – 1:0.
Ще до перерви трапився момент з фолом на тому ж Ярмоленко, але після перегляду ВАР пенальті призначено не було.
Друга половина гри пройшла з тиском Украхни, на який господарі намагались відповідати швидкими контратаками. Вони двічі могли подвоїти свою перевагу, але один удар влучив у стійку, а в другому Ремзі незграбно пробив мимо воріт.
“Синьо-ховті” могли зрівняти рахунок за п'ять хвилин до закнчення основного часу, однак удар головою Довбика потягнув Хенессі.
- Мої хлопці зробили все, що могли. Не знаю, що сказати. Потрібно перепросити за те, що ми не забили, але ми робили все, що могли. Це спорт, - сказав після матчу Петраков. - В одних сьогодні було везіння, в інших — не було.
Уельс: Хеннессі, Н. Вільямс (Норрінгтон-Девіс, 90+3), Б. Девіс, Родон, Аллен, Ремзі, Бейл (к) (Вілсон, 83), Мур, Робертс, Ампаду, Джеймс (Джонсон, 71).
Україна: Бущан, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Караваєв, Степаненко (Сидорчук, 70), Маліновський (Шапаренко, 70), Зінченко, Циганков (Мудрик, 77), Ярмоленко (к), Яремчук (Довбик, 77).