День Збройних сил України: зустріч УАФ - ЗСУ та подяка захисникам держави за можливість грати у футбол

06 декабря 2023

Цього року до Дня військових сил України в головному місці футбольного упраління країни відбулась цікава і змістовна подія.

У рамках загальнонаціонального свята віддання шани та поваги нашим військовим команди УАФ та 112-ї бригади територіальної оборони ЗСУ провели товариську зустріч.

"Дуже приємно відзначати разом із вами це важливе для всієї країни свято на футбольному полі. Від гравців та тренера національної збірної команди України, від усієї футбольної громади ми вітаємо Збройні сили України! Завдяки вашій незламній волі країна має можливість грати у футбол. Проходять змагання чемпіонатів УПЛ та ПФЛ, наші команди представлені в європейських турнірах, а національна збірна має шанси пробитися на Євро-2024.

ZSU2

Поки що, на жаль, українські команди змушені проводити свої домашні матчі за кордоном, але впевнений, що ви зробите все можливе, щоб вони повернулися на рідні стадіони", — звернувся до українських захисників перед початком товариської зустрічі Вадим Костюченко.

Гра пройшла у форматі "9 на 9" із двома таймами по 20 хвилин. Команда УАФ втілила свою ігрову перевагу в першому таймі в три забиті м’ячі, натомість збірна 112-ї окремої бригади територіальної оборони двічі вразила ворота друзів-суперників після перерви.

zsu1

У підсумку 4:2 на користь команди УАФ. Післяматчева ж серія пенальті закінчилася дружньою нічиєю — 3:3!

Після зустрічі усі учасники зробили спільне фото на честь святкової події.

Військовослужбоці отримали від УАФ футбольні м’ячі та сувеніри, а Андрій Зубов передав відзнаку 112-ї бригади ТрО для національної асоціації та висловив впевненість, що українські воїни нищитимуть ворогів на фронті, а українські збірні перемагатимуть своїх суперників на футбольних полях!