Самодурство, або синдром програючого?

06 ноября 2023

Асоціація футзалу України (АФУ) ініціювала відкриття дисциплінарної справи за фактом рукоприкладства у процесі проведення матчу 9-го туру чемпіонату Vbet Екстра-ліги України “Сокіл” (Хмельницький) – “Ураган” (Івано-Франківськ).

Ганебний момент стався під час призупинення гри на 17-й хвилині через повітряну тривогу.

На той момент гості вели з рахунком 2:0. Так як поновлення матчу затягнулося на дуже тривалий час делегат АФУ прийняв рішення о 14 годині 55 хвилин про перенесення зустрічі за письмовою згодою представників клубів.

А ось те, що сталося на виході з роздягальні спорткомплексу, де й проводився матч, вимагає особливого розгляду і ставить велике питання. Що це було - самодурство, або синдром програючого?
Один із колишніх спонсорів "Сокола", а також представник тренерського штабу хмельницького клубу буквально напали на одного із гравців гостьового клубу, супроводжуючи свою атаку нецензурщиною.

Побиття призвело до завдання побоїв футзалісту. Тільки дивом сутичка не переросла в массову бійку між двома клубами. Для з'ясування обставин інциденту було викликано наряд поліції.
У травмопункті гравець пройшов медобстеження на предмет визначення тілесних ушкоджень. Він написав та подав заяву до відповідного відділення поліції міста Хмельницького. Воно було зареєстроване для подальшого розгляду.

Факт того, що сталося, також було внесено до Протоколу матчу. НФК "Ураган" готуює усі необхідні документи для розгляду побиття свого гравця в КДК УАФ.
На цьому залишається поки поставити багатокрапку, сподіваючись на те, що винні не уникнуть за свій дикунський вчинок того покарання, на яке вони безсумнівно заслуговують...