Україно-італійський дует відкрив піснею Леннона гру Серіі А “Ювентус” - “Інтер” (ВІДЕО)

Центральний поєдинок 31-го туру Серіі А пройшов у Турині між “Ювентусом” та “Інтером”.

Його відкрила зворушлива пісня Джона Леннона «Imagine» у виконанні солістки гурту Go_A Катерини Павленко та італійки Гайя (див. ВІДЕО).

uae4e8fc4c3f5

Арена, світло на якій було спеціально вимкнено була миттєво освітлена десятками тисяч променів мобільних гаджетів.
Самі гравці обох команд обнялися і тим самим разом із усіма вболівальниками висловили свою підтримку Україні, де війна, почата росією має бути негайно припинена.
Сама гра виправдала сподівання. Вона вийшла ємоційною та видовищною.
Її долю вирішили додаткові хвилини першого тайму. Головний арбітр матчу Массіміліано Іраті призначив пенальті. Перша спроба його реалізувати успіху півзахиснику “Інтера” Чалханоглу не принесла. Його удар парирував Щенсни, який зарано вийшов з воріт. Друга спроба у дуелі між ними завершилась голом – 1:0.

277805345 5411267108923384 7397178648755005643 n

У другому таймі рахунок не змінився.
Після цієї надважливої перемоги “Інтер” набрав 63 очки і йде слідом за “Міланом” та “Наполі” у яких на три пункти більше.