Миколенко і Ярмоленко зіграли один проти одного в 31-му турі АПЛ

03 апреля 2022

Команди двох українських легіонерів зійшлися в очному протистоянні в Лондоні.

Набагато сильніше граючий “Вест Хем “ цілком закономірно переміг нестабільний “Евертон” – 2:1.
Переможний гол на 58-й хвилині забив Боуен, удар якого не зміг заблокувати Миколенко.
Віталй зіграв за “ірисок” четверту гру у поточному сезоні АПЛ (270 хвилин).
Ярмоленко, у свою чергу, звично вийшов на заміну на 82-й хвилині замість алжирця Бенрахма. Цей матч став для нього 14-м (164 хвилини, 1 гол).
Після цього поєдинка “Вест Хем “ набрав 51 очко (6-те місце) і відстає від 4-ї лігочеміонської позиції, на яку вперше в сезоні піднявся “Тотенхем” Антоніо Конте на три очки.
У “Евертона” справи набагато гірше. Команда Френка Лемпарда посідає 17-ту позицію, йдучи всього на відстані однієї перемоги від зони вильоту.