Дубль Роналду дозволив “Аль-Нассру” навіть в меншості завоювати арабський Кубок чемпіонів!

13 августа 2023

Кріштіану Роналду привів “Аль-Насср» до першого завоювання Кубку арабських чемпіонів!

Його два голи дозволили перемогти 2:1 у додатковий час інший саудівський клубу “Аль-Хіляль”.
У розіграші взяли участь провідні арабські клуби, а також команди з Саудівської Аравії, Катару, Об’єднаних Арабських Еміратів, Іраку, Марокко, Тунісу та Алжиру.

У зіркового “Аль-Нассра, гравцями якого зараз керуэ екс-коуч "Шахтаря" Луыш Каштру, було багато шансів забити в першому таймі, коли Садіо Мане, Секу Фофана та Марсело Брозовіч були близькі до цього, але голкіпер Мохаммед Аловаїс не дав вразити свої ворота.

У другому таймі в матчі на стадіоні “Кінг Фахд Спортс Сіті” на 51-й хвилині бразилець Малком з “Аль-Хілаля” віддав асист на свого співвітчизника свого бразильця Майкла, який вивів свою команду вперед.
Після голу цей бразилець навіть відстсвяткував взяття воріт в стилі Роналду.
Ситуація для “Аль-Нассра” ще більше ускладнилась, коли на 71-й хвилині був вилучений Абдулех Алі Авад.
Однак якщо у вас у складі є Кріштіано Роналду то ви завжди можете розраховувати на диво.
Спочатку португалець зрівняв рахунок на 74-й хвилині.
А потім в додатковий час він же на 98-й хвилині першим встиг до м'яча після влучання в поперечину — 2:1!
На 115-й хвилині Роналду зазнав травми і був замінений на Алі Аль Хассана, однак “Аль-Насср” втримав перевагу і вперше в своїй історії виграв арабський Кубок чемпіонів.
У величезній мірі це вдалося завдяки нев'янучому таланту 37-річного Кріша, який в п'яти поєдинках підряд забив шість голів!