“Зоря” з позитиву розпочала груповий етап ЛК

22 сентября 2023

Єдиний представник України у груповому етапі Ліги конференцій УЄФА провів перший матч в своїй групі.

“Зоря” (*104) на польській “Арені Люблін” приймала фаворита квартету бельгійський “Гент” (*45).

Матч пройшов за досить суттєвої теріторіальної і ігрової переваги гостей.

Вони і відкрили рахунок у другому таймі. Простріл з правого флангу данця Ендрю Гюльсагера конвертував на 67-й хвилині у забитий м'яч найкращий форвард “Гента” Хуго Кейперс.

Господарі відповіли майже миттєво. Вже через три хвилини класний пас також з правого крила атаки на Герреро видав Кірюханцев і панамський нападник “Зорі” не схибив — 1:1.

До кінця матчу “Гент” намагався вирвати звитягу, однак луганці втримали позитивний для себе результат.

Після матчу керманич"Зорі" Валерій Коивенцов підбив підсумок поєдинку: "Щодо гри — "Гент", наразі, є лідером бельгійського чемпіонату. Команда демонструє активний, агресивний, швидкий футбол, до якого ми були готові. Можна вважати, що результат позитивний для нас, хлопці активно працювали в захисті, що не дало супернику багато грати біля наших воріт. Було достатньо гарних моментів для реалізації, але сьогодні матч був досить хиткий — могли програти, а могли й перемогти.

Останні десять хвилин "Гент" активно грав біля нащої штрафної. Це не була моя настанова, навпаки, мої прохання були у тому, щоб якомога вище від наших воріт зустрічати суперника, а також проводити контратаки. Розраховував на те, що заміни, зможуть освіжити нашу гру, посилити атакувальний потенціал, але це, насамперед, і не вистачило для кінцевого позитивного результату. В підсумку, все ж таки, результат добрий, та я ним задоволений".

Наступний матч футболісти "Зорі" зіграють 5 жовтня в Ісландії проти “Брейдабліка” (211). Цей клуб стартував з поразки в Тель-Авіві, де програв місцевому "Маккабі" (*71) - 2:3 (Ольсен, 44, 55 - Масон, 11, Захаві, 24, Бітон, 32).

“Зоря” (1-4-4--1-1): Турбаєвський — Кирюханцев, Боль, Джордан, Снурніцин — Антюх (Венделл, 77), Яцик, Мишньов (Мічін, 77), Вантух — Нагнойний (Волошин, 77) — Герреро.

“Гент” (1-4-4-2): Руф — Фадіга (Фофана, 62), Кандусс, Ватанабе, Торунаріга — Геркенс (Гюльсагер, 62), де Сарт (Гандельман, 61), Кумс, Браун (Сімуаз, 77) — Кейперс, Тіссудалі.