Після 1/8 Ліги Європи українців в турнірі не залишилось

17 марта 2023

Матчі у відповідь 1/8 Ліги Європи принесли суцільне розчарування українським вболівальникам.

“Шахтар” був нещадно розгромлений в Роттердамі “Фейєноордом” 7:1 (за підсумками двох зустрічей — 8:2).

В значно драматичнішій манері завершив свої виступи в турнірі і клуб Олександра Зінченка “Арсенал”.

В Лондоні “каноніри” знову зіграли внічию з ліссабонським “Спортингом” - 1:1 (перша гра — 2:2).

Після екстра-тайму діло дойшло до серії пенальті, в якій з рахунком 5:3 переміг португальський клуб.

Зазначемо, що Олександр Зінченко провів всі 120 хвилин за господарів. Однак на позиції правого захисника, який досить часто змінював місце на полі з виходом майже до карного майданчика “Спортинга”, діяв не досить упевнено, загалом провівши посередній, як для себе, поєдинок. Він програв досить багато ігрових дуелей англійцю португальської команди Едвардсу, а в атаці зірвав не один гострий підхід господарів.

В Лізі конференцій припинила боротьбу і команда Максима Коваля “Шериф”. Вона двічі поступилась французській “Ніцці” - 0:1, 1:3.