“Дніпро-1” дивом переміг в Лізі конференцій 160-й клуб в рейтингу УЄФА

14 октября 2022

Матч четвертого туру групової фази Ліги конференцій “Вадуц” - “Дніпро-1” закінчився максимально драматичною.

На 1-й компенсованій хвилині найкращий гравець гостей Артем Довбик (, на фото, вже забив 4 голи в Лізі конференцій), після подачі з правого флангу головою відправив переможний м'яч у ворота Бухеля — 2:1 (до цбого забивали: Амаш, 25 — Растодер,30).
Слід відзначити, що “Вадуц” з Ліхтенштейну, який посідає 160-е місце в поточному рейтингу УЄФА і ще не виграв жодної зустрічі в чемпіонаті 2-ї швейцарської ліги (5 нічиїх, 5 поразок) протягом більшої частини поєдинку перегравав дніпрян. Однак господарів підвела виконавська майстерність.
Після матчу головний тренер “Дніпра-1” Олександр Кучер несамотів від подарунка фортуни:

- Валідол, так ще який! Важка гра, звісно, ​​вийшла. У першому таймі все непогано виходило до забитого гола. Але потім ми швидко пропустили у відповідь.
У другому таймі було надто багато помилок, особливо при виході з оборони. Дуже часто обрізалися, і тому було багато моментів у наших воріт.
„Вадуц“ — агресивна команда, і вона дуже добре зіграла. У них були моменти, але ми забили дуже потрібний гол, завоювали три очки. Це дуже тішить, адже залишаємося конкурентоспроможними в турнірній боротьбі.
Звичайно, ще розберемо цей матч, поговоримо з гравцями. Була важка гра, хлопці втомились. Ми багато часу проводимо в шляху, не завжди встигаємо як слід відновлюватися, через що накопичується втома. А через два дні у нас знову гра, тож готуватимемося далі.
Є результат, і це зараз — найголовніше. Такі матчі забирають дуже багато нервових клітин, але переможна розв’язка надає нових сил, емоційно дуже позитивно впливає. Тому особливо тішить, що змогли забити і перемогти.
“Вадуц” : Бюхель, Фер (Ульріх, 46), Ізік, Джемайлі, Іодіс, Гаіч, Джокіч (Зуттер, 87), Добрас, Фоссо (Хаслер, 66), Хаджи (Сосере, 66), Растодер (Чичек, 76).
“Дніпро-1”: Валеф,  Амаш, Сваток, Сарапій, Адамюк, Бабенко (Рубчинський,  76), Піхальонок (Горбунов, 83), Балулі (Громов, 60), Бланко (Когут.83), Гуцуляк (Танчик.60), Довбик.

Наступний 5-й тур може стане багато в чому визначальним в боротьбі за вихід в стадію плей-офф. На даний момент лідирує з 9 очками нідерландський АЗ. Аля після поразки цього клубу "Аполлону" (0:1) в кіпріотів стало 4 пункти, в той час як "Дніпро-1" має 7. Отже 27 жовтня дніпряни навіть після нічиєї можуть достроково вийти в весняну стадію розіграшу Ліги конференцій УЄФА. В разі ж поразки все стане набагато складніше...