“Дніпро-1” засмутив у своєму першому в історії матчі в єврокубках

18 августа 2022

Словацький Кошице став місцем першого протистояння в відборі плей-офф Ліги Європи між “Дніпром-1” і кіпрським АЄКом.

Доля зустрічі була вирішена в першому таймі, коли номінальні гості повели з різницею у два м'ячі (Альтман, 16, Сваток, 29, а.г.).

Після перерви дніпряни додали в активності та почали регулярно створювати загрозливі підходи до воріт Тумбаса. Перш за все цьому сприяли активні дії вийшовшого на заміну Громова.

На 79-й хвилині угорець Дюрчо майстерно пробив здалеку, але влучив у штангу.

А ось остання результативна дія залишилась за “Дніпром-1”. Гол головою після кутового на 90-й хвилині забив Сваток — 1:2.

На жаль в додані 5 хвилин команді Кучера врятувати гру не вдалось і “Дніпро-1” завершив історичний для клубу перший матч в єврокубках мінімальною поразкою.
Матч у відповідь пройде в Ларнаці 25 серпня. В ньому не зіграє Едуард Сарапій, який на останніх секундах був вилучений за повторне попередження.

“Дніпро-1”: Уалеф, Бузанелло, Сваток, Адамюк, Пуріта, Сарапій, Когут (Громов, 46), Бланко, Піхальонок, Танчик, Довбик
АЕК: Тумбас, Енглезу (Касас, 59), Гонсалес, Мілічевич, Росалес, Луїш Густаву (Мамас, 86), Ойєр, Альтман, Дюрчо (Трічковсі, 86), Фараж (Бруно Гама, 66), Лопеш (Ромо, 59).