Німецького фіналу в ЛЧ не буде. Ляп Ноєра підкосив "Баєрн" у битві з "Реалом"

09 мая 2024

Більшої за драматичністю розв'язки у півфінальному протистоянні в Лізі чемпіонів між "Реалом" і "Баварією" годі було б і вигадати.

Гості завдяки видатному голу Девіса на 68-й хвилині ще вели в рахунку за 120 секунд до закінчення основного часу. А потім наче чортик із табакерки виплигнув ветеранистий нападник господарів Хоселу. Його два торкання м"яча з тьох, після того як він на 81-й хвилині замінив Вальверде, принесли два вирішальні голи (88, 90+2) - 2:1! Перший з них прийшов через фатальну помилку Ноєра, який до цього фантастично грав у воротах "Баєрна". А от його український візаві Андрій Лунін вніс свій вклад в успіх іспанського клубу, провівши всю гру упевнено і без помилок.
"Реал" вийшов у 18-й для себе фінал Ліги чемпіонів. "Вершкові" у 14 з них брали "вухастий" кубок (1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1966, 1998, 2000, 2002, 2014, 2016, 2017, 2018, 2022). Лише тричі вони залишали поле переможеними (1962, 1964, 1981).
А от "Баєрн" вперше за 12 років не виграв за сезон жодного трофея.
"Реал" Мадрид: Лунін — Карвахаль, Рюдігер, Фернандес, Менді — Вальверде (Хоселу, 81), Кроос (Камавінга, 70), Чуамені (Модрич, 70) — Беллінгем (Мілітао, 90+10) — Родріго (Діас, 80), Вінісіус.
"Баєрн": Ноєр — Кімміх, Даєр, де Лігт, Мазрауї — Лаймер, Павлович — Сане (Мін Дже, 77), Мусіала (Мюллер, 84), Гнабрі (Девіс, 27) — Кейн (Шупо-Мотінг, 85).
Фінал Ліги чемпіонів 2023/24 "Боруссія" Дортмунд - "Реал" відбудеться 1 червня на знаній лондонській арені "Вемблі". Початок о 22:00 за київським часом.

Фотоколаж: KomandaOnline