Словесна дуель Анчелотті і Гвардіоли після грандіозного спектаклю в ЛЧ у Мадриді

10 апреля 2024

Перше протистояння в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між "Реалом" і "Манчестер Сіті" стало найкращим видовищем яке поки побачили уболівальники у всьому світі в 2024-му році.

Воно включило в себе грубу помилку українського воротаря господарів Луніна, фантастичні голи у виконанні Фодена, Гвардіола і Вальверде і взагалі продемонструвала найвищий футбольний пілотаж з боку обох команд. Це і призвело до надгольової нічиї - 3:3 (Р.Діас, 12, а.г, Родріго, 14, Вальверде, 79 - Б.Сілва, 2, Фоден, 66, Гвардіол, 71).
"Це була добре збалансована гра, обидві команди дійсно боролися на межі можливостей. Як підсумок - наполеглива нічия. Поки ми тиснули на них, ми були в дуже хорошій формі. Ми дуже намагалися скористатися нашою здатністю грати у футбол зі швидкими переходами.
Вони рано забили, і, чесно кажучи, ніхто не міг очікувати, що вони заб'ють звідти (про гол Бернарду Сілви - прим.). Але ми відмінно відреагували, чудово грали протягом 60 хвилин. Не думаю, що ранні голи якось вплинули на нас і на наш менталітет.
Очевидно, нам хотілося забезпечити невелику перевагу перед матчем-відповіддю, але я думаю, що ми можемо бути задоволені тим, що показали сьогодні ввечері. Ми нав'язали потужну боротьбу, і якщо зробимо це знову через тиждень, тоді то зможемо пройти далі", - цитує очільника "Реала" Карло Анчелотті (провів у якості тренера 200-й матч у ЛЧ) веб-портал УЄФА.
"Я думаю, що це був дуже хороший, справді цікавий матч, гідний рівня цього турніру. Обидві команди намагалися атакувати та робили це по-різному. Але особисто мені найбільше сподобалося, як ми провели другий тайм. Ми чудово контролювали гру.
Ми почали добре, але грати проти мадридців украй важко, бо захищаються вони дуже добре, а швидкість їхніх атак неймовірна. Тож завжди пропускаєш контрвипади, і це не піддається жодному контролю.
У першому таймі ми трохи недбало грали з м'ячем, а після того, як "Реал" повів 2:1, почали припускатися втрат. Мої гравці у таких ситуаціях зазвичай не помиляються, але коли таке трапляється, важко зібратися. Проте у другому таймі ми показали, як можемо грати.
Ми грали дуже холоднокровно, набагато краще, ніж у першому таймі, і забили два фантастичні голи. Тепер треба перемогти вдома, аби вийти у півфінал. Уболівальники мають допомогти нам у цьому. Нам потрібна їхня енергія, щоб перемогти королів цього турніру. Ми можемо зробити це у Манчестері. Але один гол "Реал" заб'є, це точно",- висловився у свою чергу керманич "Ман Сіті" Пеп Гвардіола.
Матч у відповідь пройде 17 квітня у Манчестері.