Шевченко в розпачі... “Мілан” всуху програв перший акт 1/2 ЛЧ “Інтеру”

11 мая 2023

В другій полуфінальній дуелі цьогорічної Ліги чемпіонів суперникам не потрібно було зі свого міста нікуди виїзджати.

Отже “Мілан” у якості господаря приймав у місцевому дербі європейського розливу на “Джузеппе Меацца” “Інтер”.

В першому поєдинку все було вирішено на користь команди Сімоне Індзігі (*4 821 000) вже в першому таймі. Причому в самому його пролозі. Фантастичний за виконанням гол Джеко (8, *9 260 000) і стрімка атака завершена точним ударом Мхітаряна (11, найкращий гравець матчу за версією УЄФА, *4 870 000) поставили номінальних господарів в дуже скрутне становище. На 15-й хвилині в ворота Меньяна (*3 590 000) міг залетіти і третій м'яч, але кіпера “Мілана” після пострілу Чалханоглу (*9 260 000) врятувала стійка воріт.

Загалом “Інтер” був швидшим і більш сконцентрованим.

Після перерви “Мілан” трохи додав, але навіть для того щоб відквитати один гол цього виявилось замало.

Оператор телентрансляції постійно ловив у кадрі віце-президента “россонері” Паоло Мальдіні, а також сидівших на рядок нижче від нього Андрія Шевченко (до гри прийняв участь у передматчевій студії) і знаного сербського тенісиста Новака Джоковича. Всі вони дуже нервували і було помітно, що залишились розчарованими, тим що побачили.

0:2 і в другому акті “Інтер” за підтримки своїх тиффозі буде 16 травня явним фаворитом в боротьбі за вихід до стамбульського фіналу.

До того ж на боці “нерадзуррі” і історична перевага над “Міланом”. З 254 матчів “Інтер” виграв 95, 74 звів у нічию і 85 програв з різницею голів 340-322 на свою користь.

Однак і у прихильників “Мілана” є свій вагомий аргумент. До цієї звитяги “місцяни” “Інтеру” в єврокубках не програвали (2 перемоги, 2 нічиї, 6-3 за різницею голів).

“Мілан”: Меньян — Калабрія (к) (Калулу, 82), К’єр (Тіав, 59), Томорі, Ернандес — Крунич, Тоналі, Беннасер (Мессіас, 18) — Салемакерс (Орігі, 60), Жиру, Діас (Побега, 82).

“Інтернаціонале”: Онана — Дарміан, Ачербі, Бастоні — Думфріс, Барелла, Чалханоглу (Гальярдіні, 77), Мхітарян (Брозович, 62), Дімарко (де Врей, 70) — Мартінес (к) (Корреа, 78), Джеко (Лукаку, 70).