Римське дербі, до якого неможливо звикнути. “Лаціо” і “Рома” знову це довели

19 марта 2023

У черговому турі Серії А на “Стадіо Олімпіко” зійшлись “Лаціо” (у якості господаря”) і “Рома”.

Гра держала в напрузі всіх до останніх хвилин і закінчилась перемогою “лаціалі” - 1:0 (Дзакканьї, 65).

Найкращим у складі переможців на полі був іспанець Педро, який постійно накручував на різних ділянках поля своїх візаві.

Крім забитиго голу, вирішальним у матчі стала червона картка, яку побачив перед собою (за дві жовтих) на 32-й хвилині “романіст” Ібаньєс.

Крім нього головним арбітром зустрічі Давіде Масса також були видалені Марушич і Крістанте (обидва на 90+7).

Наводимо оцінку гри з вуст містера “Лаціо” Мауріціо Саррі, яку від дав телеканалу SKY:

- До дербі не звикаєш, чим більше ти перебуваєш у середовищі, тим більше відчуваєш тиск. Цієї ночі мені було важко заснути. Це унікальні емоції, я радий за людей у ​​Лаціо. Сьогодні на стадіоні було шоу.

Ми дуже задоволені перемогою та трьома очками. Можливо, видалення нам і допомогло, але навіть до нього ми мали хорошу територіальну перевагу. Ми вже тримали гру в своїх руках. Я сказав хлопцям під час перерви, щоб вони не втрачали контроль, тому що в нас є перевага.

На початку сезону я був переконаний, що головним рецептом успіху є надійна гра в обороні, що і було втелено в життя.
Наш наступний календар складний, чемпіонат довгий. У будь-якому випадку всі матчі важкі, особливо у другому колі.

Звичайно я волів би піти далі у Європі (римляни поступились в 1/8 ЛК нідерландському АЗ), але ми не можемо повернутися назад.
Я тільки сказав гравцям, що матч проти “Роми” має подвійну вагу, і що ми повинні вийти на поле і боротися за "Лаціо" і за наших тіффозі. У чемпіонаті ми знаходимо необхідну мотивацію, ія відчуваю, що команда несвідомо відчула цілі чемпіонату більше, ніж європейські.