Помилки Луніна зумовили вибуття "Реала" з Кубка Короля

19 января 2024

Мадридське дербі стало окрасою стадії 1/8 Кубка Іспанії, або як він офіційно іменується Кубка Короля.

Після недавнього голепада в півфіналі іспанського Суперкубка в якому "Реал" у додатковий час здолав "Атлетіко" (5:3) команди знову видали не менш видовищний поєдинок на "Метрополітано".
Цього разу найбільш слабкою в цьому протистоянні стала гра воротарів. Андрій Лунін невпевнено зіграв у двох епізодах, які закінчились голами у ворота "вершкових", а його візаві Ян Облак взагалі вгатив м'яч рукою у власні ворота.
Основновний час завершився внічию 2:2 (Ліно, 39, Мората, 57 - Облак, 45+1, а.г, Хоселу, 82).
Як і в попередньому протистоянні все вирішилось в екстратаймах. І "Атлетіко" взяв реванш. Вирішальний гол звписав на свій рахунок лідер "матрасників" француз Антуан Грізманн. На 100-й хвилині він пошив у дурні Луніна запустивши шкіряну сферу у ближній кут воріт українця (на фото). Контрольній постріл на користь господарів завдав на 119-й хвилині Родріго Рікельме - 4:2!
"Реал" програв і склав повноваження діючого володаря Кубка Короля.
"Атлетіко" (1-5-3-2): Облак — Льоренте (Барріос, 98), Хіменес, Вітсель, Ермосо, Ліно — Де Пауль (Аспілікуета, 106), Коке, Сауль (Моліна, 57) — Мората (Депай, 98), Грізманн.
"Реал" (1-4-1-2-1-2): Лунін — Карвахаль, Начо (Себальйос, 106), Рюдігер, Менді (Діас, 66) — Камавінга (Фран, 106) — Вальверде (Чуамені, 73), Модрич (Кроос, 66) — Беллінгем — Родріго, Вінісіус.