"Жирона" повернула собі лідерство в Прімері, але...

14 января 2024

Відбулась чергова зміна в суперечці "Реала" і "Жирони" за 1-е місце в чемпіонаті Іспанії.

Наразі вперед вирвався каталонський клуб. Для цього йому вистачило виїздної нічиєї з останньою командою в турнірній таблиці "Альмерією" - 0:0.
Господарі мали вперше для себе в сезоні перемагати, однак не дотисли свого суперника з протилежного полюсу в розташуванні команд в турнірних перегонах.
Артем Довбик вийшов у старті і зіграв до заміни на Крістіана Стуані 67 хвилин, протягом яких гольових шансів не мав.
Віктор Циганков з'явився після пропуску трьох матчів через травму у складі "Жирони" на 57-й хвилині змінивши Яна Коуту, однак якихось дивідендів його поява на полі команді Мічела не додала.
Таким чином "Жирона" набрала 49 очок і на одне випереджає "Реал", що провів на одну гру менше.
В наступному матчі в чемпіонаті каталонці приймуть на своєму полі 21 січня "Севілью".