"Жирона" без участі Циганкова та голів Довбика здолала "Атлетіко"

04 января 2024

Поєдинок каталонської "Жирони" проти мадридського "Атлетіко" став окрасою 19-го туру чемпіонату Іспанії.

У першому таймі обидва клуби кинули всі сили в атаку геть забувши про захист.
Більше в цьому отримали дивідендів господарі які повели в рахунку 3:1 (Валері, 2, Савіо, 36, Блінд, 39 - Мората, 14).
Ще до перерви нападник гостей Мората на 44-й хвилині скоротив їх відставання до мінімуму, а вже на 54-й хвилині другого тайму він же зумів вирівняти становище сторін.
Після цього значно більше шансів вийти вперед мав "Атлетіко", але переможний м'яч на 1-й компенсованій хвилині забила "Жирона". Іван Мартін якимсь дивом у боротьбі з захисниками "матрасників" запустив шкіряну сферу в самісінький верхній кут воріт Яна Облака - 4:3!
Зазначимо, що у складі каталонців 67 хвилин відіграв Артем Довбик, який засс до свого активу асист (5-й у поточному сезоні). Віктор Циганков через травму участі у поєдинку не брав.
Після цієї звитяги команда Мічела знову наздогнала на вершині турнірної таблиці "Реал" (по 48 очок). "Атлетіко" йде 3-м, однак відставання від дуету лідерів тепер вже становить 10 очок.

"Жирона" (1-4-5-1): Гассаніга - Гутьєррес, Блінд, Е. Гарсія, Коуто - Фернандес (Соліс, 59), А. Гарсія, Торре (Арнау, 67), Мартін, Савіо (Порту, 89) - Довбик (Стуані, 67)

"Атлетіко" (1-3-5-2): Облак - Ермосо, Хіменес, Вітцель - Ліно (Моліна, 46), де Поль (Депай, 86), Коке, Рікельме (Корреа, 77), Льоренте - Мората (Аспілікуета, 89), Грізманн (Сауль, 89)