"Реал" зустріне Новий рік на 1-му місці в Ла Лізі

22 декабря 2023

Футбольні клуби Іспанії завершили програму матчів 2023-го року.

Був зіграний 18-й тур Прімери. В ньому вирішувалося питання, хто зустріне різдвяні та новорічні свята у якості лідера - зухвалий претендент на чемпіонство "Жирона" чи найбільш титулований клуб у світі "Реал" Мадрид.
Здавалось, що ним стане "Жирона". Каталонська команда завдяки пенальті, реалізованому на 32-й хвилині Артемом Довбиком (загалом 11-й гол в поточному сезоні) повела, однак "Бетіс" зумів на своєму полі відігратись після кутового, який закінчився гарматним пострілом на 88-й хвилині аргентиця Германа Пессельї - 1:1.
"Бетіс" (1-4-2-3-1): Сілва — Бельєрін (Руїбаль, 15), Песселья, Чаді, Міранда — Гвардадо, Рока — Ассане, Родрі (Абде, 66), Айосе — Вілліан Жозе (Іглесіас, 66).
"Жирона" (1-3-4-3): Гассаніга — Д. Лопес (Хуанпе, 35), Блінд, Е. Гарсія — Коуту (Валері, 78), Мартін, А. Гарсія, Гутьєррес — Торре (Порту, 65), Довбик (Стуані, 64), Савіо (Соліс, 79).
Таким чином "Реал" який грав пізніше отримав можливість знову повернути собі лідерство. В підсумку так і сталось. Тим не менш інтрига трималась до останніх хвилин гостьвого поєдинку мадридистів проти ближчого до аутсайдерів "Алавесу". Тільки на 90+2 хвилині захисник Лукас Васкес (на фото) також після корнеру головою забив переможний м'яч - 1:0. Ця звитяга стає ще більш вагомою враховуючи факт того, що команда Карло Анчелотті грала, починаючи з 54-ї хвилини у меншості після прямого вилучення капітана гостей Начо.
"Алавес" (1-4-3-3): Сівера — Дуарте (Х. Лопес, 59), Марін, Абкар, Горосабель (Теналья, 78) — Гуріді (Хаджі, 59), Бланко, Гевара — Ріоха, Реббаш (Сола, 72), Омородіон (Кіке, 78).
"Реал" (1-4-4-2): Аррісабалага — Гарсія, Рюдігер, Начо, Васкес — Діас (Хоселу, 76), Модрич (Чуамені, 56), Кроос, Вальверде — Родріго (Себальйос, 90+5), Беллінгем.
Отже "Реал", як і "Жирона", набрав 45 очок, але займає 1-е місце завдяки кращій різниці забити та пропущених голів (28-21).
Наступний 19-й тур першості Іспанії відбудеться вже в 2024-му році.
В ньому "Реал" 3 січня прийме "Мальорку", а "Жирона" в той же день також вдома зіграє проти мадридського "Атлетіко".