Українці в Іспанії ефектно завершили футбольний євротиждень в Європі

19 сентября 2023

Завершальним матчем в топ-лігах Європи став поєдинок іспанської Прімери “Гранада” - “Жирона”.

Гості дуже сильно провели перший тайм. Відкрив рахунок після типового для себе зміщення з правого флангу у центр Віктор Циганков (22). Він для нього став прем'єрним в поточному сезоні.

Після цього невідпорного удару з середньої дистанції завдав бразилець Савіньо (31).

Третій м'яч після асисту головою Артема Довбика поклав у ворота господарів Лопес (34).

По перерві багато чого повернулось проти “Жирони”. “Гранада” двічі забила (Узуні, 63, Бає, 85), однак все ж програла. Четвертий раз її ворота поцілив на 89-й хвилині Коуту — 4:2.

“Гранада”: Р. Фернандес – Санчес, Віктор Діас (Торренте, 61), Мігель, Нева (Дьєду, 83) – Сарагоса (А. Фернандес, 83), Мелендо (Пуертас, 74), Гумбау, Кальєхон (Вільяр, 62) — Узуні, Боє
"Жирона": Гассаніга – Коуту, Ерік Гарсія, Блінд (Хуанпе, 90+1), Гутьєррес – Давід Лопес – Циганков (Порту, 68), Мартін (Еррера, 71), А. Гарсія, Савіньо – Довбик (Стуані, 71)
Після 5-ти турів “Жирона” набрала 13 очок і займає наразі 3-є місце в чемпіонаті Іспанії. 23 вересня вона на своєму полі прийме “Мальорку”.