Дует українців врятував “Жирону” від поразки на старті Прімери

12 августа 2023

В новому чемпіонаті Іспанії каталонська “Жирона” в 1-му турі грала в гостях вСан-Себастьяні проти місцевого “Реала Сосьєдад”.

Господарі переважали гостей за грою в першому таймі і закономірно повели після голу японця Таке Кубо (5).
Однак після перерви пішла досить рівна боротьба в якій більше пощастило “Жироні”.
На 72-й хвилині Віктор Циганков з правого флангу навісив м'яч на Артема Довбика (вийшов на заміну замість Стуані на 64-й хвилині) і той не схибив — 1:1.
Таким чином вперше в історії Прімери гол після асисту українця забив українець!
Матч так і закінчився внічию.
“Реал Сосьєдад” (1-4-3-3): Реміро — Траоре (Сола, 74), Субельдія, Ле Норман, Муньйос — Тур'єнтес (Оласагасті, 80), Субіменді, Браїс Мендес — Оярсабаль (Садік, 74), Карлос Фернандес (Барренечеа, 59), Кубо (Шо, 74).
"Жирона»" 1-3-4-1-1): Гассаніга – Арнау (Еспіноса, 90+4), Давид Лопес, Блінд, Гутьєррес – Коуто (Торре, 64), Еррера (Мартін, 86), Алейш Гарсія, Савіо (Валері, 64) – Циганков – Стуані (Довбик, 64).