20-й тур Прімери Іспанії: дебют Циганкова, “Барса” збільшує відрив від “Реала”

05 февраля 2023

Півзахисник збірної України Віктор Циганков нарешті дебютував в чемпіонаті Іспанії.

Після двох матчів в резерві він вийшов на заміну Івана Мартіна в складі “Жирони” на 78-й хвилині у важливому матчі проти “Валенсії”.
На той час його команда вже вела в рахунку 1:0 і врешті перемогою зуміла завершити гру. Сам Циганков всього 8 разів торкнувся м'яча (5 передач, 80% точності), однак в одному з епізодів віддав (87-ма хвилина) досить гостру передачу.
“Жирона” набрала 24 очка і зберегла 11-у позицію, але відрив від зони вильоту не дуже великий — всього 5 очок.
“Барса” скористалась черговою втратою очок “Реалом” (програв в гостях “Мальорці” - 0:1). Каталонці розгромили на рідному “Камп Ноу” “Севілью” 3:0 (Альба, 58, Гаві, 70, Рафінья, 79) і тепер йдуть в якості лідера першості Іспанії попереду “Реала” вже на 8 очок.