Яремчук мінімально доклався до легкої перемоги “Бенфіки” на старті Прімейри

06 августа 2022

Можливий суперник київського “Динамо” в плей-офф-відборі Лігі чемпіонів провів першу гру в новому чемпіонаті Португалії.

Вона виявилась напрочуд легкою.

Підопічні Роджера Шмідта невимушено здолали на своєму полі опір “Ароки” - 4:0 (Жілберто, 8, Рафа Сілва, 42, 86, Енцо Фернандес, 45+6).

Гра фактично втратила інтерес стосовно майбутнього переможця на 45+2 хвилині, коли за фол останньої надії у гостей був вилучений бразильський захисник Матеус Куарежма.

Український форфард “орлів” Роман Яремчук вийшов на заміну замість Дівіда Нереса на 72-й хвилині, але нічим особливим за час до кінця гри не відзначився.

Єдиною неприємністю для “Бенфіки” у цьому матчі стала травма Жоао Маріо, який вимушено залишив поле на 34-й хвилині поєдинку.

Склад “Бенфіки” (1-4-4-2): Влаходімос — Грімальдо, Морато, Отаменді (к), Жілберто (Ба, 63) — Жоао Маріо (Чикыньо, 34), Енцо Фернандес, Флорентіно Луіс (Вайгль, 63), Давід Нерес (Яремчук, 72) — Рафа Сілва, Гонсало Рамуш (Енріке Араухо, 72).