"Арсенал", "Ліверпуль" і Ман Сіті". Дивимось у кого кращі шанси на чемпіонство

10 марта 2024

Після драматичної нічиєї між "Ліверпулем" і "Манчестер Сіті" на "Енфілді" 1:1 (Cтоунз, 23 - Макалістер, 50, п), загострилась до меж за 10 турів до кінця захоплююча тристороння боротьба за титул чемпіона англійської Прем’єр-ліги .

Наразі лідерство з 64 очками ділять "Арсенал" і "Ліверпуль". "Манчестер Сіті" відстає всього на один бал.
Троє найкращих тепер не гратимуть у АПЛ протягом трьох тижнів – через чвертьфінал Кубка Англії та міжнародну перерву. Боротьба продовжиться коли "Ліверпуль" зіграє з "Брайтоном", а "Манчестер Сіті" прийме "Арсенал" у неділю, 31 березня.
Команда Пепа Гвардіоли "Сіті" перебуває у типово чудовій формі після різдвяних свят. "Місцяни" прагнуть досягти рекорду англійського чемпіонату з чотирьох титулів поспіль. У них 10 перемог у 13 іграх чемпіонату після грудневої поразки від "Астон Вілли" (1:0).
Що стосується "Ліверпуля", то поразка від "Арсеналу" з рахунком 1:3 4 лютого залишається єдиною в чемпіонаті в дев’яти матчах у 2024 році.
А от проти "Арсенала" графік гостьвих матчів. У "канонірів" залишилося шість поєдинків проти команд з верхньої половини Прем’єр-ліги, причому п’ять із них — на виїзді. "Ман Сіті" та "Ліверпуль" також мають по шість матчів проти команд з топ-частини АПЛ, але чотири з них у "Сіті" вдома, а в "Ліверпуля" три таких зустрічі.
Наразі всі три клуби плекають надію випередити конкурентів на фінішному відрізку. Саме це дарує всім уболівальникам прекрасну можливість на захоплюючу інтригу, яка можна не сумніватись, буде жити до останніх хвилин супер сезона АПЛ.