"Мідлсборо" ускладнив для "Челсі" шлях до фіналу Кубка ліги Англії

10 января 2024

Відбувся перший півфінальний поєдинок у Кубку англійської ліги.

В ньому клуб з нижчого дивізіону Чемпіоншипу "Мідлсборо" на своєму полі переміг представника АПЛ "Челсі".
Переможний гол після стрімкої контратаки з передачі Ісайі Джонса забив на 37-й хвилині 21-річний півзахисник господарів Хейден Хекні - 1:0.
Протягом майже всього матчу гості мали величезну теріторіальну перевагу але дуже рідко (особливо у 2-му таймі) створювали голоьові шанси для того щоб врятуватись від поразки.
Михайло Мудрик вступив у гру на 63-й хвилині, змінивши Чуквунонсо Мадуеке. Він знову швидко бігав, але додати конструктиву в атакуючі дії "синіх" так і не зміг.
Матч у відповідь між клубами відбудеться 23 січня в Лондоні на арені "Стемфорд Брідж".