"Ліверпуль" та "Арсенал" довели один одному що є рівнозначними кандидатами в чемпіони

23 декабря 2023

Лідери АПЛ провели між собою у 18-му турі вкрай інтенсивний та видовищний поєдинок.

В підсумку "Ліверпуль" і "Арсенал" зіграли на "Енфілді" внічию з рахунком 1:1, і "червоним" доведеться пошкодувати про втрачені шанси, завдяки чому "каноніри" залишились на першому місці в таблиці Прем’єр-ліги.
У другому таймі переможний м'яч повинен був забивати Александер-Арнольд, але влучив у поперечину. До цього Габріел вивів гостей вперед вже на 5-й хвилині, але Мохамед Салах на 29-й рахунок зрівняв.
"Арсенал" закінчив гру у тому ж статусі що її й почав, на одне очко випереджаючи "Ліверпуль", що ділить, як і раніше друге місце з "Астон Віллою".
Через примхи розкладу "каноніри" та "червоні" знову зустрінуться вже через п’ять ігрових днів. Нова битва пройде 4 лютого на лондонському стадіоні "Емірейтс".
"Ліверпуль" (1-4-3-3): Аліссон — Александер-Арнольд, Конате, ван Дайк, Цимікас — Собослаї, Ендо, Джонс (Гравенберх, 68) — Салах, Гакпо (Нуньєс, 67), Діас (Елліотт, 68).
"Арсенал" (1-4-3-3): Рая — Б. Вайт, Саліба, Габріел, Зінченко — Едегор, Райс, Гаверц — Сака, Жезус (Нкетіа, 77), Мартінеллі (Троссар, 68).