Мудрик відкрив таємний знак свого першого голу в АПЛ

03 октября 2023

Довге очікування "Челсі" ще однієї перемоги в Прем'єр-лізі закінчилося в понеділок гостьовою звитягою у 7-му турі над "Фулхемом" з рахунком 2:0.

Два голи за одну хвилину в першому таймі від Михайла Мудрика (18) та албанець Армандо Броя (19) забезпечили “синім” три очки і підняли їх на 11-е місце в турнірній таблиці.
На жаль в перерві українець через м'язову травму був замінений на нідерландця Маатсена.
"Мудрик відчув щось у своєму квадрицепсі, що нам потрібно оцінити. Він не відчував себе комфортно, продовжуючи грати. Ми сподіваємося, що це не буде великою проблемою і що він зможе бути доступним у суботу", - проінформував на офіційному сайті аргентинський головний тренер “аристократів” Маурісіо Почеттіно.
"Фулгем" (1-4-3-3): Лено — Кастань, Діоп, Рім, Робінсон — Рід (Кейрні, 66), Палінья, Перейра (Лукіч, 75) — Вілсон (Івобі, 53), Хіменес (Вінісіус, 53), Вілліан
"Челсі": (1-4-2-3-1) Санчез — Кукурелья, Дісасі, Сілва, Колвілл — Кайседо (Мадуеке, 90+6), Галлагер — Палмер (Угочукву, 78), Фернандес (Матос, 90+5), Мудрик (Маатсен, 46) — Броя (Стерлінг, 65)
Таким чином “Челсі” здобув першу перемогу в АПЛ з 25 серпня і поки лише другу в поточному сезоні.
Додамо, що Мудрик в 21-й для себе грі виявився 7-м українцем, якому вдалося пізнати радість забитого гола в елітному англійському дивізіоні.
До нього це зробили: Сергій Ребров (“Тоттенгем”, загалом 39 матчів, 10 голів)), Андрій Шевченко (“Челсі”, 48,9), Андрій Воронін (“Ліверпуль”, 27, 5), Андрій Ярмоленко (“Вест Гем”, 66, 8), Віталій Миколенко (“Евертон”, 50, 1), Олександр Зінченко (“Манчестер Сіті”, 76, 0, “Арсенал”, 36, 1).

До речі після гри у своєму Instagram Мудрик показав фото з релігіозним власним малюнком, яке і пояснює який важкий хрест він тягнув до свого прем'єрного забитого м'яча в чемпіонаті Англії.