“Ман Сіті” і “Арсенал” відкрили сезон в Англії в напрочуд драматичному поєдинку

06 августа 2023

Офіційний сезон в Англії як годиться стартував з Суперкубка.

На цей раз в ньому на заповненому до відказу “Вемблі” (90 000) зійшлися “Манчестер Сіті” і “Арсенал ” (Олександр Зінченко через відновлення після травми до заявки не потрапив).
Гра пройшла на зустрічних курсах, але під завісу матчу просто повинен був брати трофей колектив Пепа Гвардіоли.
На 77-й хвилині блискучий гол з підкруткою у верхній кут воріт Рамсдейла забив 21-річний півзахисник “городян” Коул Палмер. Асистував йому Кувін де Брюйне.
В заключні хвилини основного часу двічі “Ман Сіті” міг добити суперника, однак довести справу до кінця не зміг.
А от “Арсеналу” посміхнулася Фортуна. На 90+11-й хвилині рикошет від Аканджі допоміг бельгійцю Леандро Троссару рахунок зрівняти — 1:1.
Якщо везе то до кінця. Це підтвердили “каноніри” в серії пенальті, яку вони виграли — 4:1 Забили: Едегор, Троссар, Сака і Фабіо Віейра. А от у “місцян” невдахами стали: де Брюйне і Родрі, а єдиний м'яч з точки точно поклав Бернардо Сілва.
“Арсенал” вперше з 2020 року завоював англійський Суперкубок (загалом в 17-й раз)!
“Ман Сіті” продовжує програвати в цьому змаганні. В останній раз цей клуб перемагав в 2019-му році, однак це не заважало йому чотири рази підряд брати золото АПЛ.
Така вже в “Ман Сіті” традиція. Програєш Суперкубок, виграєш потім АПЛ... Як буде в цьому сезоні побачимо.
“Манчестер Сіті” (1-4-2-3-1): Ортега — Вокер, Стоунз, Діаш, Аканджі — Родрі, Ковачич (де Брюйне, 64) — Б. Сілва, Альварес, Гріліш (Фоден, 57) — Голанд (Палмер, 63).

“Арсенал” (1-4-3-3): Рамсдейл — Б. Вайт, Саліба, Габріель, Тімбер (Тірні, 75) — Едегор, Райс (Нкетіа, 80), Парті — Сака, Гаверц (Вієйра, 87), Мартінеллі (Троссар, 75).