“Евертон” Миколенка врятував майже програну гру

03 апреля 2023

В останньому поєдинку 29 туру АПЛ “Евертон” приймав на своєму полі “Тоттенхем”.

Гра вийшла типово англійською з великою кількістю боротьби на кожній ділянці поля.

На 58-й хвилині господарі залишились в меншості після того як Дукуре вдарив в лице Кейну. Той не забарився з помстою і через десять хвилин вивів лондонський клуб з пенальті уперед.

Господарі за таких обставин продемонстрували характер і зуміли притиснути “шпор” до їхніх воріт. На 88-й хвилині пряму червону картку за зухвалий фол заробив бразилець “Тоттенхема” Лукас Моура.

Вже через дві хвилини фантастичний за виконанням удар з середньої дистанції Кіна врятував “іроисок” від поразки — 1:1.

Віталій Миколенко вийшов на заміну на 76-й хвилині замість Коулмана і запам'ятався серією не програграних на своєму лівому фланзі стиків.

“Евертон”: Пікфорд — Коулман (Миколенко, 76), Кін, Тарковські, Годфрі — Дукуре, Гує (Гарнер, 83), Онана (Девіс, 83) — Івобі, Макніл — Грей (Сіммс, 76).

“Тоттенгем Хотспурс”: Льоріс — Ромеро, Даєр, Ленгле (Санчес, 77) — Порро, Скіпп, Гейб’єрг, Перішич — Кулушевські, Сон (Моура, 82) — Кейн.

Нічия підняла “Евертон” із зони вильоту, однак там різниця між 13-м і 19-м місцями складає наразі всього 3 пункти.

“Тоттенхем” набрав 50 очок і ділить наразі 3-е місце разом з “Ньюкаслом” і “Ман Юнайтед”, але в нього на дві гри більше.