Три гравці збірної України отримали ігровий час у 36-му турі АПЛ

08 мая 2022

Всі три українця, які грають в англійській Прем'єр-лізі в черговому турі отримали ігрову практику.

Віталій Миколенко вже на 4-й хвилині забив свій перший гол за “Евертон”. Його клуб добився гостьової звитяги над “Лестером”, яка допомогла йому вирватись із зони вильоту. На 66-й хвилині він через ушкодження був замінений на Кенні.

Також відзначився й Олександр Зінченко. На його рахунку у грі “Манчестер Сіті” - “Ньюкасл” (5:0) асист на 90-й хвилині на Фодена. “Містяни” після втрати очок “Ліверпулем” у поєдинку з “Тотенгемом” прямим курсом крокують до чергового чемпіонського титула.

Нарешті Андрій Ярмоленко повністю провів другий тайм за “Вест Гем”, який розгромив на виїзді найгірший у лізі “Норвич” - 4:0. “Молотобійці” за тури до фінішу посідають 7-ме місце.