У півфіналі плей-оф відбору до Євро-2024 все ж здолала БіГ

22 марта 2024

Відбувся півфінальний поєдинок плей-оф відбору до Євро-2024.

В ньому Боснія і Герцегоаина (*71) приймала Україну (*24). Обидві національні команди вийшли на поле в жовто-синіх кольорах.
Матч пройшов у Зениці на стадіоні "Билино поле" за присутності майже 12 000 глядачів.
Гра досить довгий час йшла під диктовку господарів, які діяли у стилі бий-біжи. Гольових моментів у першому таймі майже не було.
Після перерви досить несподівано рахунок відкрила команда Саво Мілошевича. Дедич наважився на удар і м'яч рикошетом від Матвієнка (57) потрапив до сітки воріт Луніна.
Доля зустрічі була вирішена в самій кінцівці основного часу. Героєм цієї стадії матчу став Яремчук, який на 81-й хвилині замінив Бражка.
Саме він забив після асиста Коноплі (85) і через три хвилини віддав гольовий пас на Довбика (88, на фото) - 2:1!
Після матчу головний тренер збірної України Сергій Ребров сказав: "Сьогодні ми грали проти сильного суперника. Господарі діяли з трьома центрбеками, чого раніше при цьому тренері не було. Боснійці здорово захищалися, було важко пройти цю стіну. Ми змінили структуру, задіяли другого форварда. Думаю, це допомогло, ми двічі забили".

Також він відмітив: "Я сподіваюся, що наша команда дала трохи позитиву нашим людям. Як ви й сказали, минулої ночі було 30 ракет. Вони летять щодня. Наша місія — показати, що ми все ще живі, усе ще боремося з росіянами, що ми все ще потребуємо підтримки від Європи. Ця гра показала характер наших гравців і нашої нації".
Боснія і Герцеговина (1-3-5-2): Шехич — Ахмедходжич, Хаджикадунич, Колашинац — Дедич (Чівич, 67), Цимірот, Хаджіахметович, Крунич (Рахманович 90+2), Газібегович — Джеко, Демирович.
Україна (1-4-2-3-1): Лунін — Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко — Бражко (Яремчук, 81), Зінченко (Маліновський, 76) — Зубков (Гуцуляк, 76), Судаков, Мудрик — Довбик (Таловєров, 90+2).
У фіналі плей-оф Україна прийме у польському Вроцлаві Ісландію (*73). Наступний суперник "синьо-жовтих" досить несподівано розгровив у Будапешті Ізраїль - 4:1 (Захаві, 31, п - Гудмундссон, 39, 83, 87, Траустасон, 42).
Ізраїль: Глазер, Даса, Мігел Вітор, Голдберг, Ревіво, Кінда (Сафурі, 62), Перец (Абу-Фані, 70), Каніховський (Глух, 46), Захаві, Тургеман, Халайлі (Абада, 71).
Ісландія: Вальдімарссон, Паульссон, Інгасон, Гретарссон, Торарінссон, Сігурдссон (Андерсон, 78), Траустассон (Йоуханнессон, 63), Гаральдссон, Віллумссон (Торстейнссон, 46), Гудмундссон, Оускарссон (Гудьонсен, 62).
Cтосовно наступного опонента Ребров повідомив: "Ми переглядали ісландців. Ми гратимемо в Польщі, де буде дуже багато наших уболівальників. Я впевнений, буде заповнений стадіон, усі чекатимуть матчу. Насамперед, футболісти повинні відновитися, це дуже важливо зараз. Попереду буде інша гра та інший настрій для наших гравців".
Поєдинок Україна - Ісландія розпочнеться на "Тарчинські Арена" (42 700 місць) 26 березна о 21:45 за київським часом.