В жіночій першості України з футболу військового часу достроково визначився переможець

10 мая 2023

Інтриги цього сезону в боротьбі за золоті нагороди національної першості не було.

За три тури до фінішу чемпіонками у Вищій лізі вчетверте стали футболістки “Ворскли”! Полтавки за форматом розіграшу 12 команд з двома колами під керівництвом Наталії Зінченко виграли всі 19 зіграних матчів (різниця голів 112-4).

Свій триумф “ворсклянки” оформили у пропущеному поєдинку 21 туру у Полтаві, перемігши представниць “Шахтаря” - 2:0.

346458294 911667310118053 3489892995809938367 n

“Ворскла” буде представляти Україну в жіночій Лізі чемпіонів 2023/24. Команда почне в ній свій виступ з першої кваліфікації Шляху чемпіонів.

За другу путівку до ЖЛЧ наразі змагаються гравчині “Кривбасу” і “Шахтаря”. Наразі перед ведуть з гандикапом у 6 пунктів криворіжанки.

Нагадаємо, що першим чемпіоном в жіночому чемпіонаті України в 1992-му році за часів президенства в клубі Віктора Безверхого стала команда київського “Динамо”.