Лунін розповів про те, завдяки кому "Реал" здолав "Ман Сіті"

17 апреля 2024

Чвертьфінальний двобій між "Реалом" і "Манчестер Сіті" став окрасою цієї стадії Ліги чемпіонів.

Мадридський клуб після двох нічиїх (3:3, 1:1) все ж здолав переможця минулого розіграшу у серії пенальті - 4:3.
Вирішальне слово у цій футбольній лотереї зіграв український голкіпер Андрій Лунін, який взяв два удари від Бернардо Сілви і Ковачича.
Після матчу він сказав: "Іноді трапляються ігри, в яких ти мусиш окопатися і битися за перемогу. Ти не можеш завжди грати з м'ячем або бути найкращою командою на полі. Це був дивовижний досвід для мене, і команда доклала неймовірних зусиль протягом 120 хвилин.
Всі гравці, які залишилися на полі, були готові, і мені довелося ризикнути з одним із них. На щастя, все вийшло добре. В одному випадку мені довелося залишитися в центрі.
Герой сьогоднішнього матчу – це команда. Ми, гравці, завжди говоримо разом, і вони допомогли мені разом з тренерським штабом. Ми добре вибрали, і все вийшло".