Навіть результативні помилки Луніна не допомогли "Барсі" встояти в ель-класико з "Реалом"

22 апреля 2024

В Мадриді пройшло чергове класичне протистояння між "Реалом" і "Барселоною".

В ньому навіть дві грубі помилки воротаря "Реала" Андрія Луніна не врятували гостей від поразки.
В першому випадку український воротар не дотягся до м'яча після подачі з кутового і цим скористався вже на 6-й хвилині данець Крістенсен.
Другий раз Лунін післі передачі Ламіна Ямала на 69-й хвилині відбив шкіряну сферу прямо на Ферміна і той теж не схибив.
Однак "Реал" в обох випадках досить швидко відігрувався коли забивали Вінісіус (18, п) і Лукас Васкес (73).
Вінцем же протистояння стала швидка контратака команди Анчелотті, яку завершив на 90+1-й хвилині Джуд Беллінгем - 3:2.
Цей гол став для нього 17-м в поточній першості Іспанії. Попереду англійця в гонці бомбардирів лише український фрвард "Жирони" Артем Довбик. Він має на один точний удар більше.
"Реал": Лунін — Васкес, Чуамені, Рюдігер, Камавінга (Фран Гарсія, 71) — Кроос (Діас, 71) — Вальверде, Модрич — Беллінгем — Родріго (Мілітао, 74), Вінісіус (Хоселу, 82).
"Барселона": тер Штеген — Араухо, Кунде, Кубарсі, Канселу — де Йонг (Педрі, 45+7), Крістенсен (Фермін, 46), Гюндоган — Ямал, Левандовські, Рафінья (Феліш, 64).