Англія — Україна: поразка на полі, звитяга на трибунах

26 марта 2023

Збірна України розпочала боротьбу за право зіграти у фінальній частині Євро-2024 в Лондоні.

За присутності 83 947 глядачів її суперником на стадіоні “Вемблі” була збірна Англії.
В стартовому складі “жовто-синіх” вийшло 6 гравців з УПЛ та п'ять футболістів, які грають за кордоном. Найбільше представництво (4) мав донецький “Шахтар”, а серед “іноземців” АПЛ (3).
Перший тайм склався для команди Руслана Ротаня, що дебютувув у якості головного тренера, невдало. Був нанесений лише один удар (Мудрик, мимо), а комбінаційна гра взагалі не клеїлася.
Англійці теж в перші 30 хвилин не дуже насідали, але повністю використали свої шанси в останню чверть першої половини гри. Спочатку на 37-й хвилині навіс с правого флангу Сака конвертував у забитий м'яч Кейн, якому не завадив це зробити Караваєв. Ще через три хвилини той же Сака пройшов Судакова і випередивши Степаненка майстерно влучив в верхній кут воріт Трубіна.

saka

Після перерви господарі звели ризикові дії до мінімума, покладаючить на надійність і баланс у лініях.
Вхід в гру на 60-й хвилині Циганкова, Буяльського та Соболя ніяким чином українську збірну не підсилив, так як і потім поява на полі Довбика.
Господарі повністю конролювали хід поєдинка і впевнено довели його до своєї перемоги — 2:0.
Англія (1-4-3-3): Пікфорд - Вокер, Стоунз, Магвайр, Чілвелл - Беллінгем (Галлагер, 86), Гендерсон, Райс - Сака, Кейн (к) (Тоуні, 81), Меддісон (Гріліш, 85).

Україна (1-4-5-1): Трубін - Караваєв (Буяльський, 61), Сваток, Матвієнко, Миколенко (Соболь, 62) - Степаненко (Коноплянка, 90), Зінченко (к), Судаков, Маліновський, Мудрик (Циганков, 61) - Яремчук (Довбик, 74).
Зазначимо, що Україна програла збірній, вартість гравців якої оцінена в понад 1 міл'ярд фунтів старлінгів. А ось на трибунах себе класно проявили українські вболівальники, яких набралось майже 5 000.

ENGUKRFANS

На протязі всього матчу вони скандували “путін х...ло”, “Хто не скаче той москаль”, “Слава Україні, Героям слава”, і звичайно ЗСУ.
Так, в цьому матчі наша команда поступилась, однак наразі не це є надважливим. Головне вигнати з України ненависних окупантів, а звитяг в футболі ми обов'язково ще дочекаємось!