ЧС-2022: фаворити легко пройшли в чвертьфінал

04 декабря 2022

Черговий день розіграшу чвертьфінальних путівок сенсацій не приніс.

Діючий чемпіон світу Франція впевнено обіграла Польщу — 3:1 (Жиру, 44, Мбаппе, 75, 90 — Левандовські, 90+9, п).
Наші сусіди досить непогано провели перший тайм, однак отримали гол у роздягальню.
По перерві свій високий клас у французів підтвердив Кіліан Мбаппе. Завдяки своєму дублю він перевершив досягнення самого Пеле (7 голів) у віці до 24 років. Тепер на рахунку Мбаппе 9 забитих м'ячів на чемпіонатах світу.
У свою чергу Олів'є Жиру вийшов на 1-е місце по голам за збірну Франції (52), випередивши Тьєррі Анрі.
Ще один забитий м'яч у матчі також став знаковим. Роберт Левандовськи з другої спроби реализував пенальті і записав до свого доробку 78 гол за збірну Польщі. Він залишив позаду все того ж Пеле і тепер ділить дев'яте місце у світовому рейтингу бомбардирів національних команд з іракцем Хуссейном Саїдом.
Франція: Льоріс — Кунде (Дісасі, 90+2), Варан, Упамекано, Т. Ернандес — Чуамені (Фофана, 66), Рабьо — Дембеле (Коман, 76), Грізманн, Мбаппе — Жиру (Тюрам, 76).

Польща: Щесни — Кеш, Глік, Ківьор (Беднарек, 87), Берешинські — Криховяк (Белік, 71) — Камінські (Залевські, 71), Зелінські, С. Шиманські (Мілік, 65), Франковські (Гросицькі, 86) — Левандовські.
Англія декласувала діючого чемпіона Африки Сенегал — 3:0 ( Гендерсон, 38, Кейн, 45+3, Сака, 57).
Команда Гарета Саутгейта з першої і до останньої хвилини контролювала хід поєдинка і досить легко вийшла до чвертьфіналу де вперше в історії Мундіалів зіграє проти Франції.
Героєм матчу став капітан англійців Гарі Кейн, який забив 11-й гол за збірну “трьох левів” на чемпіонатах світу і Європи (7 на ЧС і 4 на ЧЄ).
Він вийшов на 1-е місце в збірній Англії, випередивши знаного Гарі Лінекера (10).

Англія: Пікфорд — Вокер, Стоунз (Даєр, 76), Магвайр, Шоу — Гендерсон, Райс, Беллінгем (Маунт, 77) — Сака (Рашфорд, 64), Кейн, Фоден (Гріліш, 65).

Сенегал: Е. Менді — Сабалі, Кулібалі, Діалло, Якобс — І. Сарр, Н. Менді, Сісс (П. Гує, 46), Діатта (П. Сарра, 46) — І. Ндіає (Б. Дьєнг, 46) — Діа (Дьєду, 72).