Україна завершила літню сессію у Лізі націй в якості лідера

15 июня 2022

У третій грі Ліги націй збірна Україна зустрілась у Лодзі з Ірланією.

Команди зовсім недавно провели гру в Дубліні де завдяки єдиному у матчі голу Циганкова перемогли українці.

На цей раз ірландці хотіли взяти реванш. Це було видно по агресивності та настрою гравців команди Стівена Кенні.

На 31-й хвилині його підопічні повели в рахунку. Коллінз отримав розрізну передачу по центру карної площі і переграв Різника — 1:0.

За три хвилини до цього через травму достроково припинив участь у зустрічі Малиновськй, якого замінив Мудрик.

Майже одразу після перерви Ярмоленко прорвався по своєму правому флангу і зробив вивірену передачу на Довбика. Тому для взяття воріт залишалось тільки не пустити м'яч мимо — 1:1.

Впродовж часу, якого будо вдосталь, ірланці насідали, але й українці відчайдушно, навіть на фоні втоми намагались забити переможний гол.

Цього не сталось і команда Олександра Петракова здобувши сьоме очко залишилась у Лізі В группа 1 на першому місці.

Другими йдуть шотландці у яких шість пунктів.

Україна: Різник, Миколенко, Матвієнко (Попов, 72), Забарний, Караваєв, Зінченко, Сидорчук, Маліновський (Мудрик, 28), Шапаренко, Ярмоленко (к), Довбик (Сікан, 73).
Ірландія: Келлехер, О’Ші, Леніхан, Каллен, Парротт (Огбене, 80), Макклін (к), Коллінз, Браун, Моламбі (Гендрік, 67), Найт (Гуріхан, 67), Хоган (Робінсон, 56).